محل تبلیغات شما
سلام از من در مورد حجامت و تاثیر اون بر افزایش قد زیاد سوال میشه,معمولا خودم چیزایی که انجام دادم رو به بقیه توصیه میکنم و حجامت افزایش قد رو هم به بقیه بخصوص کسانی که در گروه دارن متدای من رو انجام میدن پیشنهاد میدم.برای افزایش قد حجامت کردن به خصوص حجامت ساق پا توصیه میشه.البته شرط و شروطی هم داره ,مثلا اینکه حجامت رو باید فرد متخصص اینکار انجام بده و نقاط مخصوص رو بلد باشه,به هیچ عنوان دوباره تکرار میکنم به هیچ عنوان خودتون یا فرد غیر متخصص نباید اینکارو بکنن,اگه دچار بیماری هستید قبلش با حجامت گر م کنید,حجامت ساق پا برای افرادی که در سن رشد هستند بیشتر تاثیر داره,هر 3 ماه 1 بار,حجامت عام ساقین و ساکرال و حجامت خشک روی استخوان های خونساز انجام شود  و نکته مهم آخر اینکه حجامت به تنهایی موثر نیست و روشهای افزایش قد در کنارش میتونه تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه.

نقش آهن در افزایش قد

نسل قد بلند با انتخاب طبیعی

دانلود آهنگ مخصوص مدیتیشن

حجامت ,قد ,افزایش ,رو ,انجام ,تاثیر ,افزایش قد ,ساق پا ,حجامت ساق ,اینکه حجامت ,و حجامت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فقط برای خنده karikator999a فراتر از خوشبختی امپراطوری قلب ها عقل سرخ roebiscibogg lanpobohu ... پمپ آب , پمپ آب خانگی , پمپ آب بی صدا monjii313