محل تبلیغات شما
سلام سوالات زیادی تو وبلاگ ,گروه و در پی وی تلگرام از من پرسیده میشه پکیجهای افزایش قد که در اینترنت و حتی ماهواره تبلیغ میشه آیا حقیقت داره یا نه,چون خودم قبل از زدن کانال تمرینات افزایش قد رو انجام میدادم گول همین بسته ها رو خوردم و یک پکیج افزایش قد رو خریدم و نه تنها نتیجه نداد بسیار هم یک مدت نا امید شدم.جالب تر اینکه گفته بود صد در صد تضمینی و در صورت نتیجه نگرفتن پولتون پس میدیم ,من هم بهشون گفتم نتیجه نگرفتم و از اون موقع جواب تلفن من رو هم ندادند. دلیلش هم اینه شما فقط با خوندن متن و تنها ورزش کردن قدتون بلند نمیشه بلکه باید ذهنتون آماده بلند قد شدن باشه و بتونید ذهن و بدنتون رو هماهنگ کنید.معمولا کسایی که این پکیج ها رو میخرن و نتیجه نمیگیرن چنان نا امیدی بر اونها غلبه میکنه که قید افزایش قد رو میزنند و دیگه هرکس که ادعای افزایش قد بکنه رو خطاب میکنن,حالا اختیار با شماست در انتخاب مسیر دقت کنید چون ممکنه هدفتون رو تحت تاثیر قرار بده,موفق و قد بلند باشید.

نقش آهن در افزایش قد

نسل قد بلند با انتخاب طبیعی

دانلود آهنگ مخصوص مدیتیشن

رو ,قد ,افزایش ,هم ,نتیجه ,پکیج ,افزایش قد ,قد رو ,و در ,ها رو ,پکیج افزایش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cᴏᴅᴇ Dᴇsɪɢɴ Cᴇɴᴛᴇʀ maganrephar خُـــدآــیـِ عِــشـقـــ پله پله تا ملاقات خدا سبز آبی بلاتکلیف یا ضامن آهو(هشتمین طبقه بهشت) نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی امامزادگان عبدالله و موسی (علیها السلام) روستای فتح آباد دانلود آهنگ جدید شبنمی